Konec přepisování údajů z faktury? Ano, představujeme Vám novodobý prostředek, kterým ušetříte svůj čas.

Stále častěji se potkáváme se čtverečkem vypadajícím jako nepovedené bludiště. Avšak v něm jsou právě skrytá potřebná data, která pomocí speciální aplikace či čtečky zobrazíte a přenesete do svého informačního systému.

A jak to funguje?
Společnost Spades s.r.o. pro Vás připravila nejen snadné, ale i jednoduché zaevidování faktur a realizaci jejich plateb pomocí QR kódů v systému Microsoft Dynamics NAV a Microsoft 365 Business Central. Díky modulu QR Faktura / QR Platba přenesete z faktury veškeré účetní údaje jako jsou variabilní symbol, datum vystavení, DUZP, datum splatnosti, informace
o dodavateli, souhrnnou částku, aj. Díky jedinečnému QR kódu přečtete nejen fakturační údaje, ale také platební. Tzn. že už nemusíte přepisovat číslo účtu, když chcete fakturu zaplatit, ale můžete využít QR Platby, které vše vyplní za Vás.
Líbí se Vám tento modul? Neváhejte nás oslovit, rádi Vám zašleme podrobnější informace, případně Vám ukážeme, jak jednoduše se dá s tímto modulem pracovat.
Více také na www.qr-faktura.cz a www.qr-platba.cz

Pro více informací ohledně QR Platba / QR Faktura: 

>> čtěte QR Platba a QR Faktura v .PDF <<

Rádi byste rozšířili svoji tiskovou sestavu faktury o možnost tisknout QR Platbu a QR Fakturu? Samozřejmě vám ji rádi upravíme. I vy tak můžete patřit mezi moderní společnosti, které svým partnerům šetří čas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *