Zajisté víte o tom, že Microsoft Dynamics BC je informační systém, který má mnoho možností, a když se k nim přidá ještě něco navíc, tak to potom stojí za to …. Máme pro Vás několik modulů, které Vám zajistí, aby vaše práce byla produktivnější a snadnější. Zajímá Vás více? Tedy, představíme Vám modul pokladny…

Funkcionalita pokladen umožňuje zakládat pokladní doklady pro fyzický příjem a výdej peněz. V modulu pokladen je možné definovat číselné řady pro oba pokladní typy odlišně. Pro zjednodušený a stále se opakující výběr, je možné nastavit různé typy pokladních případů. Samozřejmostí jsou i měny pokladen, limity pokladen a práva pro zacházení s dokladem pro každého uživatele, který má do pokladny přístup.

Pokud je MS Dynamics 365 Business Central rozšířen o modul Zálohy Spades, v pokladním dokladu lze jednoduše vložit hotovostní zálohu od zákazníka, která se na jeho saldo připíše jako zálohová platba.

Pro komfortnější práci se špatně zaúčtovaným dokladem je možné využít funkci Storno dokladu.

Mezi výhody tohoto modulu můžeme zařadit zejména:

Zvládá hravě evidenci tržeb, nebo-li EET (jedná se o jednoduchou evidenci a storno dokladů v EET). Dále pak hotovostní vklad zálohy bez vytvoření předpisu zálohové platby. A s tím související jednoduché vyrovnání zálohových dokladů.

Chcete- li více informací, rádi Vám je poskytneme. Neváhejte se nás zeptat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *