Zajisté víte o tom, že Microsoft Dynamics BC je informační systém, který má mnoho možností, a když se k nim přidá ještě něco navíc, tak to potom stojí za to …. Máme pro Vás několik modulů, které Vám zajistí, aby vaše práce byla produktivnější a snadnější. Zajímá Vás více? Tedy, představíme Vám modul zálohy…

Zpracování záloh přijatých i vydaných je rozšířením funkcionality standardních modulů Finance, Nákup & Závazky a Prodej & Pohledávky. Zálohové faktury a daňové doklady k uhrazeným zálohám se zadávají ve stejné agendě jako běžné faktury, jsou odlišeny typem dokladu, podle něhož je možné filtrovat. Samozřejmostí jsou odlišné číselné řady těchto dokladů.

Zálohová faktura se pouze zaeviduje, není účtována na účty hlavní knihy. Vystavený zálohový doklad je párován s platbou zálohy v bance nebo pokladně. Po zaúčtování zálohové platby je možné vystavit DPH doklad ručně nebo automaticky. Konečnou fakturu lze s platbou zálohy párovat okamžitě přes jednoduchý vyrovnávací formulář okamžitě nebo později. Ve formuláři je k dispozici volba přeplatek na konečné faktuře.

Mezi výhody tohoto modulu můžeme zařadit následující:
Jednoduché zadávání předpisu zálohové platby, částečné čerpání zálohy, nulové haléřové rozdíly, zálohová platba se neváže na předpis, na položkách zákazníka či dodavatele dokáže jednoduše přeúčtovat klasickou platbu na zálohovou a obráceně. Uživatelské prostředí je opravdu jednoduché a dostupné všem uživatelům.

Chcete- li více informací, rádi Vám je poskytneme. Neváhejte se nás zeptat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *