Hned v první polovině roku 2019 nás čekaly dvě výzvy ve formě dvou implementací. První společností, kterou čekal rozjezd nového informačního systému MS Dynamics NAV k 1.1.2019, byla firma HPM TEC, s.r.o. sídlící
v Hustopečích. A hned od 1.4.2019 pak následovala společnost LIKO-S, a. s. ze Slavkova u Brna.

Společnost HPM TEC, s.r.o. se zabývá prodejem spojovacího materiálu a službami v oblasti strojírenství. 
V roce 2019 se rozhodla přejít na novou verzi systému MS Dynamics NAV z důvodů využití nových technologií a možností dalšího rozvoje, které nabízí. Kromě standardních funkcionalit systému, jako jsou finance, nákup, prodej a sklady, byl implementován Warehouse management s napojením čteček. Pomocí nich jsou evidovány veškeré skladové pohyby a následně synchronizovány se systémem, což urychluje práci a snižuje chybovost. Jelikož společnost své produkty prodává i přes webshop, bylo nutné zajistit propojení mezi ním a systémem MS Dynamics NAV. Díky tomuto propojení je možné sledovat aktuální informace a data jak na webu, tak v systému.

LIKO-S, a.s. je velmi kreativní a inovativní společnost, působící ve stavebnictví a moderních technologiích. Na novější verzi systému MS Dynamics NAV přecházela od dubna 2019. V tomto případě se jedná o cloudové řešení v prostředí Azure. Součástí implementace byly finance, sklady, nákup a prodej se specifiky pro stavebnictví jako např. splátkové kalendáře a zálohy. Největší důraz však byl kladen na proces vícestupňového schvalování, který běží nad nákupním procesem. Schvalování je možné jak v rámci systému tak i pomocí mobilního řešení.

Pokud uvažujete některém z těchto řešení ve Vaší společnosti, nebo vás zajímá více informací o tomto produktu, neváhejte nás kontaktovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *