Vítejte na stránkách společnosti Spades s.r.o.

Jsme firma, jejíž hlavní činností je implementace a servis ERP systému Microsoft, jinak NAV. Na trhu působíme od roku 2010 na základě předchozích zkušeností a zákazníků, kteří jsou spokojeni s naším způsobem práce a konceptem, který nespočívá v přidělování jednotlivých nástaveb, jak je běžné. Máme velmi rozsáhlé zázemí a zkušený tým odborníků, kteří této problematice věnují 10 a více let a denně zpracovávají požadavky našich stávajících nebo budoucích klientů. Jsme také partnery Microsoft, a proto běžně řešíme i licenční procesy.

 

naše služby:

 

  • servis a implementace technologií Microsoft Dynamics NAV a CRM
  • úprava stávajícího řešení vč. servisních prací nebo kombinace těchto činností
  • EET řešení dle legislativy
  • dodávky HW řešení (čtečky kódů, poklady aj.)
  • HW řešení (servery, cloud a podobné služby v nástavbě na NAV)

 

Způsob a postup naší činnosti:

K naším metodám požíváme tzv. metodu spirály, která nám pomáhá efektivně zjišťovat potřeby klienta a zajistit kompletní a komplexní zapravení informací a následnou správu. Tento způsob je velmi efektivní a jsme díky ní schopni zpracovat projekt v přesně stanoveném termínu, který neoddalujeme.

A proč tedy ne metodu „Sure-Step“? Jednoduše efektivita. Při této metodě není možné na začátku přesně stanovit všechny potřeby klienta.

 

 

IMPLEMENTACE NAV

Nasazení informačního systému Microsoft Business NAV trochu jinak. Naše implementační metodologie vychází s principů agilního vývoje a jsme přesvědčeni, že díky tomu jsme schopni nabídnout implementaci, která bude:

  • levnější – minimalizuje se pracnost na vedlejší projektové činnosti, ale soustředíme se především na produkční, tento rozdíl je řádový a přináší hodinovou úsporu na projektu
  • cílenější – postupným vývojem s okamžitou presentací byť částečného pokroku docílíme minimalizaci programování mimo a uživatel je mnohem více spolutvůrce řešení
  • dochvilnější – proces je díky okamžitému sledování stavu vývoje možno mnohem lépe řídit z hlediska času a plánované termíny plnění pak jsou termíny, které jsou i skutečné
  • poctivější – při tomto typu vývoje se nesetkáte s pojmem „vícepráce“, klasickým to strašákem terasových implementačních metod
  • klidnější – protože od začátku vidíte pokroky, ihned vnímáte možnosti a Vaše nápady se postupně proměnují v řešení získáváte postupně jistotu, že konečné řešení bude to Vaše řešeni.

Nabídneme Vám implementaci jinak, i pro Vás to znamená ale myslet jinak. Nedostanete dokument návrhu, kde na začátku budete na papíru číst o dokonalém informačním systému který Vás čeká. Ale po 14 dnech uvidíte první krůček, třeba Vaše zboží v systému s Vašimi specialitami v jeho evidenci.

SPRÁVA A ÚDRŽBA NAV

Zajistíme pro Vás správu a údržbu Vašeho ERP Microsoft Dynamics NAV:

– analýza a optimalizace procesů

– plnohodnotná správa, údržba a rozvoj systému

– upgrade Vašeho systému

– implementace nového systému

– školení uživatelů i v rámci dotačních titulů

– klasický helpdesk a pomoc uživatelům při jejich činnosti

SERVIS

Microsoft Dynamics NAV

Známý též pod pojmem Navision. Máme více jak desetileté zkušenosti s tímto ERP systémem, více jak tři desítky implementací na všech pozicích, které se v rámci implementace vyskytují. Preferujeme budování dlouhodobého vztahu na pozici správce systému společnost na základě servisní smlouvy.

Aktivní přístup

Většina servisů je postavena na požadavcích, které v mnoha případech ani nezazní. Uživatelé postupují složitě s tím, že jinou cestu neznají. Nabízíme analýzu činností a popis alternativních postupů v rámci systému MS Dynamics NAV při použití stávajících prostředků nebo s možností doprogramování systému. V tomto ohledu máme proti konkurenci výhodu v tom, že jsme několik let působili v pozicích oponentů implementace jiných dodavatelů, známe tedy několik různých řešení v rámci ERP NAV a umíme doporučit to nejlepší. V pozici oponenta jsme se dostali i do situace, kdy jsme my potřebovali splnění svých požadavků a víme jaké to je, když se čeká na řešení, nebo řešení neodpovídá požadavkům.

Kontrolní dny

Pravidelné (měsíční, čtvrtletní) setkání s uživateli systému. Obejití pracovišť, seznámení se s aktuálním stavem, soupis požadavků, kontrola plnění požadavků z minulého kontrolního dne. Po každém kontrolním dni obdrží společnost zápis o provedených činnostech a výsledcích sledování.

Programování

Úpravy systému dle Vašich požadavků, optimalizace chodu, přidání nových funkcioanalit. Nabídka nových funkcionalit na základě zkušeností z jiných projektů.

Legislativní soulad

Zajistíme legislativní soulad Vašeho systému s Českou a Slovenskou legislativou buď za paušální částku ročně, nebo v rámci služeb.

SPADES NAV online

Zvažujete nový informační systém? Je pro Vás výhodnější pravidelná měsíční úhrada za jeho provoz než nemalé startovní náklady? Nechcete se starat o hardware, na kterém je informační systém provozován? Právě pro vás je ideální řešení pronájem Spades NAV. Jedná se o plnohodnotný Microsoft Dynamics NAV v prostředí Azure. Oproti Microsoft Dynamics 365 je výhodou možnost […]

Výhody modulů Spades

Zajisté víte o tom, že Microsoft Dynamics Nav je informační systém, který má mnoho možností, a když se k nim přidá ještě něco navíc, tak to potom stojí za to …. Máme pro Vás informativní letáky, které Vám prozradí, co naše společnost dokáže pro své zákazníky vymyslet, aby jejich práce byla produktivnější a snadnější. Zajímá […]

Spades Warehouse Management

Aplikace určená pro řízení skladových zásob v kombinaci s informačním systémem. Aplikace je postavena na obecných principech skladového požadavku a skladového dokladu, tedy napojitelná na libovolný ERP systém. V současné době provozujeme se systémem Microsoft Dynamics NAV. Off-line SPA-WM funguje v režimu offline, není nutné plné pokrytí signálem wi-fi, což výrazně snižuje investiční náklady na […]

Zobrazit všechny novinky